moduł komfortu O I TDI 2004 r łódź

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • elvis696
    Drive
    • 2010
    • 42

    moduł komfortu O I TDI 2004 r łódź

    Zamieszczone przez lukaszc2
    Zamieszczone przez bob_best
    A nie możesz włączyć tego trybu odparowywania szyb? Jest przecież specjalny przycisk.
    Tak wiem o tym przycisku tylko jak go wciśniesz to od razu wentylator idzie na maksimum (czyli robi się głośno) poza tym cały nawiew idzie na szybę przednią i do tego dmucha zimnym. A mi chodzi, żeby w czasie deszczu jechać komfortowo czyli, żeby wentylator nie chodził na maximum, nie mieć "lodówki" w samochodzie a do tego żeby było powietrze osuszane ( czyli pracowała sprężarka).

    [ Dodano: Nie 08 Cze, 14 00:14 ]
    Zamieszczone przez bob_best
    u mnie nigdy takie coś nie wystąpiło, zjawisko parowania jest bardzo znikome
    Widzisz jak miałem klimatyzację manualna to w ogóle nie miałem zjawiska parowania szyb (po prostu włączałem przycisk AC już klimatyzacja ruszała a powietrze było osuszane).
    nie tak dawno temu jechałem 3,5h w ulewie (bo tak to należy nazwać), prędkości różne (od stania na światłach po jazdę po autostradzie) - klima auto, 20 stopni i nie parowało nic a nic. Może masz coś nie tak z obiegiem zamkniętym - ktoś na forum już miał problem parowania i okazało się, że coś schranili w fabryce
    Na chłodne dni WEBASTO
  • kaktooss
    Classic
    • 2009
    • 1

    #2
    moduł komfortu O I TDI 2004 r łódź

    Witam
    Mama problem z modułem komfortu i poszukuje servisu który mi naprawi lib sprzeda moduł komfortu do octavi I TDI z 2004r

    Komentarz

    Pracuję...